PRODÁNO 8/2023. Prodej NOVOSTAVBY 3+kk (69,72 m<sup>2</sup>) s vlastní ZAHRÁDKOU 37 m<sup>2</sup>, 2 parkovací stání, Jiřice u Benátek | I.P.R. Real Estate nemovitosti Praha
Menu Zavřeno

PRODÁNO 8/2023. Prodej NOVOSTAVBY 3+kk (69,72 m2) s vlastní ZAHRÁDKOU 37 m2, 2 parkovací stání, Jiřice u Benátek

4.720.000 Kč

Jiřice
  • Datum přidání: 06.05.23
  • Post Updated: 2023-08-07 12:22:48
  • Ložnice/pokoje: 3
  • Koupelny: 2
  • Plocha: 70 m²
  • Velikost pozemku: 37 m²
  • Typ:

Popis

JIŽ ZKOLAUDOVÁNO, převedeno v katastru na bytovou jednotku, IHNED k NASTĚHOVÁNÍ.

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásný byt 3+kk o výměře 69,72 m2 s vlastní oplocenou ZAHRÁDKOU 37 m2 a 2 PARKOVACÍMI stání v NOVOSTAVBĚ v obci Jiřice. Jedná se o hezkou NOVOSTAVBU 6 bytů se zahrádkou a 13 parkovacími stání vzdálený 3km od Benátek nad Jizerou. Před domem dlážděné PARKOVÁNÍ, každý byt 2 stání. V podkroví velké úložné prostory. Společná KOČÁRKÁRNA. Výhodou klidné prostředí a velmi dobrá dostupnost do Benátek nad Jizerou a 15 minut na Černý Most.

Každý byt má TEPELNÉ ČERPADLO vzduch-voda, NÍZKÉ NÁKLADY na provoz. Provedení bytové jednotky v LEPŠÍM standardu. Předností PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ a VELKÁ OKNA s trojsklem. Každé patro bytu má samostatný okruh pro elektriku a podlahové topení.

Byt 3+kk je dispozicemi a provedením obdobou rodinného domu. Do bytu vstoupíme prostornou chodbou 4,99 m2 s přípravou šatní skříně. V chodbě se dále nachází samostatná toaleta s technickou místností (3,15 m2) s tepelným čerpadlem a přípravou na pračku a sušičku.

Dominantu bytu tvoří obývací pokoj o výměře 26,71 m2 s velkými FRANCOUZKÝMI OKNY s výhledem do zahrady a kuchyní otevřenou do obývacího pokoje. Z obývacího pokoje vejdeme na ZAHRÁDKU o výměře 37 m2. DESIGN prvkem obývacího pokoje je pěkné schodiště s vinylovými šedými schody. VIZUALIZACE kuchyně přiložena, kuchyňská linka není součástí kupní ceny. Kupující si mohou zvolit vlastní podobu kuchyně.

Bytová jednotka VÝBORNĚ dispozičně řešena. KOMFORTNÍ bydlení poskytují 3 místnosti: v přízemí PROSTRORNÝ obývací pokoj a nahoře ÚTULNÁ ložnice o výměře 17,06 m2 a dětský pokoj 8,39 m2. Pěkně řešena VELKÁ koupelna (6,99 m2) kde je instalována vana a toaleta. V celém bytě dostatek úložných prostor, schody na úložný prostor na půdu.

PLÁNEK bytu na vyžádání.

Byt vytápěn TEPELNÝM ČERPADLEM vzduch-voda, které zaručí ÚSPORU energií. PODLAHOVÉ TOPENÍ má samostatný okruh v každém patře, v koupelnách elektrické topné žebříky. V celém bytě na podlahách KVALITNÍ šedá VINYL podlaha.

Cena bytu zahrnuje: šedou vinyl podlahu, sanitu, šedé interiérové dveře (plné, obložková zárubeň), zámková dlažba u parkovacího stání. Bílá plastová okna, vícekomorový profil s tepelně izolačním TROJSKLEM.

Okolí vybízí k sportovnímu vyžití a procházkám. V docházkové vzdálenosti les. Obec Jiřice se nachází 5 km od Benátek nad Jizerou kde je veškerá občanská vybavenost (škola, školka, lékař, obchody). Rychlé napojení autem na D10, 15 minut do Prahy.

JIŽ ZKOLAUDOVÁNO, převedeno v katastru na bytovou jednotku, IHNED k NASTĚHOVÁNÍ. Možno financovat HYPOTÉKOU, poskytneme součinnost při zajištění hypotéky. Doporučujeme prohlídku, kontaktujte makléřku.

Ing. Kateřina Černá
jednatel společnosti, ředitel prodeje
+420 724 646 572
cerna@ipr-real.cz

This style property is located in is currently and has been listed on . This property is listed at 4.720.000 Kč. It has 3 ložnice bedrooms, 2 koupelny bathrooms, and is 70 m². The property was built in year.