PRODÁNO 7/2023. Prodej pěkného bytu 3+kk (55,34 m<sup>2</sup>) se zahradou 198 m<sup>2</sup>, 1 parkovací stání, Šestajovice | I.P.R. Real Estate nemovitosti Praha
Menu Zavřeno

PRODÁNO 7/2023. Prodej pěkného bytu 3+kk (55,34 m2) se zahradou 198 m2, 1 parkovací stání, Šestajovice

Šestajovice
  • Datum přidání: 07.05.23
  • Post Updated: 2023-08-02 13:00:53
  • Ložnice/pokoje: 3
  • Koupelny: 1
  • Plocha: 55 m²
  • Velikost pozemku: 198 m²
  • Typ:

Popis

Chcete si ráno vychutnat snídani či kafe na terase a během dne relaxovat na zahradě ? Pak je tento byt určen právě pro vás.

Exkluzivně prodáváme hezký byt 3+kk o výměře 55,34 m2 s VLASTNÍ oplocenou ZAHRADOU 198 m2, který se nachází v žádané lokalitě na rozhraní Šestajovic a Klánovic, ulice Trojmezní. K bytu náleží jedno PARKOVACÍ STÁNÍ v uzavřeném areálu bytového domu.

Předností bytu PĚKNÁ vzrostlá ZAHRADA o výměře 198 m2 kde můžete posedět a trávit čas během celého roku. Výhodou bytu dále VELKÁ OKNA a POKOJE, SOUKROMÍ a veškerá občanská vybavenost v blízkosti. Daná lokalita poskytuje příjemné bydlení v dosahu přírody se snadnou dostupností do Prahy.

NÍZKÉ NÁKLADY na provoz, nový plynový kondenzační kotel De Dietrich.

Dominantu bytu tvoří SVĚTLÝ obývací pokoj s velkými okny s výhledem do zeleně a vstupem na TERASU se zahradou. V zadní části obývacího pokoje jídelní stůl. Na obývací pokoj (19,58 m2) navazuje kuchyňská linka v jemném barevném provedení. Kuchyň vybavena sklokeramickou varnou deskou a el. troubou, lednicí s mrazákem, myčkou. V obývacím pokoji a chodbě PODLAHOVÉ TOPENÍ.

Součástí bytu VELKÁ vstupní chodba (9,40 m2) s VESTAVĚNÝMI skříněmi na míru. Chodbou vstoupíme do dvou pokojů, do ÚTULNÉ ložnice (12,40 m2) a dále do MODERNÍHO pokoje pro hosty/pracovny (8,89 m2). Oba pokoje disponují velkými okny s VÝHLEDEM do ZAHRADY a zeleně. Klid a SOUKROMÍ nás provází celým bytem.

Součástí bytu je prostorná KOUPELNA s vanou a pračkou (3,68 m2). Vedle koupelny samostatná toaleta (1,39 m2). V pokojích plovoucí podlaha. V obývacím pokoji, chodbě, koupelně a WC dlažba. Na oknech žaluzie.

PLÁNEK BYTU NA VYŽÁDÁNÍ. Před bytovým domem oplocený prostor pro posezení a pískoviště pro děti. K bytu náleží jedno PARKOVACÍ STÁNÍ v uzavřeném areálu.

Šestajovice jsou oblíbenou destinací, která umožňuje bydlení v přírodě a zároveň poskytuje veškerou občanskou vybavenost: škola, školka, lékaři, restaurace, obchody atd. V docházkové vzdálenosti Klánovický les, který vybízí k procházkám a jízdě na kole. Rychlé vlakové spojení do centra (21 minut) na Masarykovo a Hlavní nádraží, busem na metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – cyklotrasy, turistika, koupaliště, fotbalový a tenisový klub, sportovní hala.

Doporučujeme prohlídku a koupi tohoto bytu. Možno financovat hypotékou, poskytneme součinnost.

This style property is located in is currently and has been listed on . This property is listed at . It has 3 ložnice bedrooms, 1 koupelna bathrooms, and is 55 m². The property was built in year.