Partneři | I.P.R. Real Estate Praha
Menu Zavřeno
Partneři IPR

20-20-ARCHITEKTI

Studie bytového či rodinného domu, realizace interiéru

Svěřte se do rukou 20-20-ARCHITEKTI. Krásné studie a úspěšné realizace bytových a rodinných domů, kancelářských prostor a dalších staveb. Profesionalita, radost z práce a osobní přístup, to jsou 20-20-ARCHITEKTI.

PUNTO DESIGN

Italský designový nábytek

Společnost Punto Design se zabývá obchodem s italským designovým nábytkem a kvalitními interierovými doplňky výhradně italské výroby. Specializuje se i na italské kuchyně. Design a neustálá inovace materiálů kuchyňských linek, inspirace v uspořádání a technické provedení.

SOUČINNOST PŘI ZAJIŠTĚNÍ HYPOTÉKY

Hypotéky a finanční poradenství

Poskytujeme součinnost při zajištění hypotéky a spolupracujeme s řadou osvědčených finančních poradců. Můžeme vás propojit s finančními poradci, kteří vám poskytnou cenné rady a pomůžou s vyřízením hypotéky. Potřebujete financovat nestandardní situaci ? Obraťte se na nás >>

PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE, VIDEO PROHLÍDKY

Profesionální fotografie nemovitostí, krásné video prohlídky a natáčení nemovitosti pomocí dronu. Vytvoříme perfektní prezentaci Vaší nemovitosti.

HOME STAGING

Vybavení nemovitostí nábytkem

Dispoziční rozvržení a zařízení interiéru ovlivňuje život, který se v něm odehrává. Máme to štěstí, že pracujeme v oboru, který může pozitivně ovlivňovat životy lidí. Jsme tu pro vás, abychom proměnili vaše představy do funkčního a do detailu promyšleného interiéru.

GADLINE

Architektura a studie domů

Svěřte starosti s Vaším vysněným bydlením profesionálům. Jsme architektonický ateliér s vlastní stavební firmou.

INNEX

Nábytek, stínění a design

Působíme na trhu již 20 let, zejména v oblasti dekorativního a technického stínění pro interiér a exteriér. V posledních letech se naše aktivity rozrostly do oblasti nábytku a interiérového designu.

ALBATROS MOVING

Stěhovací služby

Albatros moving přináší na český trh evropský standard stěhovacích služeb. Vycházíme z více než 25 let zkušeností osvědčené české firmy REMUS kompletní stěhovací služby s.r.o.. Její tradici poctivé práce a spolehlivých služeb jsme obohatili o moderní, velmi komplexní přístup k procesu stěhování.

3D PROARCH

Vizualizace exteriérů a interiérů

Výborný poměr cena/kvalita. Pro Váš developerský projekt připravíme kompletní řešení, které zahrnuje výrobu vizualizací, zpracování marketingové dokumentace/produktových listů, fotografie stavby a okolí a dodávku webové prezentace na platformě inPage.

ONHEISER MIECHOVÁ

Advokátní kancelář

Právní firma s dlouhodobou tradicí poskytování právních služeb v České republice. Vznikla původně uzavřením partnerství mezi JUDr. Vlastou Houdkovou a JUDr. Janem Onheiserem a následně vstupem nového partnera Mgr. Ing. Ivony Miechové.

ANDAMI

Zajištění průkazu energetické náročnosti budovy

Vlastníci či prodejci nemovitostí budou mít od roku 2013 povinnost zajistit Průkaz energetické náročnosti při prodeji či pronájmu. Nabízíme zpracování Průkazu energetické náročnosti budovy i na Vaše rodinné domy, byty a další budovy.

ARCHUM ARCHITEKTI

Změna územního plánu, územní studie, inženýrské sítě

Jsme architektonické studio nabízející komplexní služby v oblasti architektury a urbanismu. Věnujeme se urbanismu, územnímu plánování a architektuře jako komplexní disciplíně rozvíjející potenciál místa, udržitelné obytné prostředí a kultivovaný veřejný prostor. Spolupracujeme s městy, obcemi i soukromými investory, kterým záleží na kvalitním obytném prostředí vysoké architektonické úrovně.

EVA VALENTOVÁ

Oceňování nemovitostí a znalecké posudky

Advokátní a znalecká kancelář poskytuje komplexní poradenství v oblasti právních služeb, znalectví a oceňování. Při poskytování služeb se zaměřujeme na provázanost, flexibilitu, rychlost a vysokou odbornou úroveň služeb.

EQUITY SOLUTIONS

Oceňování nemovitostí a znalecké posudky

Patříme mezi přední české znalecké ústavy a nabízíme komplexní paletu služeb od oceňování podniku, rodinných domů až po znalecké posudky pro soudní spory.

VYSKOČIL, KROŠLÁK A PARTNEŘI

Advokátní kancelář

Advokátní kancelář byla založena 1996 a její advokáti s mnohaletou praxí, kteří dosáhli právnického vzdělání nejenom na domácích univerzitách, ale i na prestižních zahraničních vysokých školách. AKVK poskytuje právní služby tuzemské i zahraniční klientele, a to prakticky ve všech odvětvích práva; kromě českého jazyka též v angličtině, francouzštině, němčině a slovenštině.

DB FINANCE

Finanční poradenství a pojištění

DB Finance je nezávislá finanční společnost, která není omezena nabídkou jedné banky, pojišťovny či investiční instituce. Můžeme vám nabídnout širokou škálu depozitních, investičních a pojistných produktů a doporučit takové složení portfolia, které nejlépe vyhovuje vašim očekáváním a finančním možnostem, ale zároveň vhodně doplňuje vaše stávající finanční produkty.

HAJNÍK DESIGN

Tvorba webových stránek a grafické práce

Zabýváme se responzvními weby, tvorbou firemních log a logomanuálů, on-line i tištěných bannerů, letáků, vizitek, brožur. V našem týmu pracuje grafik, programátor, vývojář, stylistka a copywriterka. Každý má na starosti jinou činnost a věnuje se jí na 100 %. Webové stránky tvoříme od roku 2010, takže nejsme žádní nováčci.

AGENTURA NEJ

Marketingové a PR aktivity

Agentura NEJ s.r.o. je společnost zabývající se profesionální organizací večírků, firemních a společenských akcí, přímého marketingu a podporou prodeje. Nabízíme komplexní služby v oboru PR.

ARES GROUP

Ostraha nemovitostí a elektronické zabezpečovací systémy

Bezpečnostní agentura ARES GROUP s.r.o. působí na trhu komerční bezpečnosti již od roku 1999. Poskytujeme svým klientům komplexní řešení bezpečnosti po celém území České republiky. Portfolio našich klientů tvoří jak fyzické osoby, malé a střední podniky, tak i významné společnosti jednotlivých odvětví. Nabízíme profesionální spolupráci s individuálním přístupem vycházející z dlouholetých zkušeností a silného stabilního zázemí.