PRODÁNO. Prodej STAVEBNÍHO POZEMKU o výměře 6 540 m<sup>2</sup> s platným ÚZEMNÍM ROZHODNUTÍM na výstavbu TROJLODNÍ HALY v obci Čepí | I.P.R. Real Estate nemovitosti Praha
Menu Zavřeno

PRODÁNO. Prodej STAVEBNÍHO POZEMKU o výměře 6 540 m2 s platným ÚZEMNÍM ROZHODNUTÍM na výstavbu TROJLODNÍ HALY v obci Čepí

11.900.000 Kč

Čepí
  • Datum přidání: 10.04.23
  • Post Updated: 2024-03-20 09:40:24
  • Velikost pozemku: 6540 m²
  • Typ:

Popis

Exkluzivně prodáváme rovinatý STAVEBNÍ POZEMEK o výměře 6 540 m2 s platným ÚZEMNÍM ROZHODNUTÍM na výstavbu TROJLODNÍ HALY o zastavěné ploše 2 497 m2 v obci Čepí, na rozhraní okresů Pardubice a Chrudim. Výborné dopravní spojení autem či autobusem.

Přiložená VIZUALIZACE haly vychází ze schváleného územního rozhodnutí a zobrazuje skutečný stav objektu.

Navržené haly jsou situovány v průmyslové oblasti s VYBUDOVANOU PŘÍJEZDOVOU KOMUNIKACÍ a v dosahu potřebné TECHNICKÉ INFRASTRUKTURY. Halové objekty jsou navrženy jako dílna se ZÁZEMÍM pro zaměstnance a KANCELÁŘEMI o zastavěné ploše cca 2496,5 m2. Jedná se o TROJLODNÍ HALY, kde ve východní části střední haly, která bude dvoupodlažní, je umístěno zázemí pro zaměstnance a administrativní část. TROJLODNÍ HALY mají modulový systém po 6m, šířka lodí je 18m a 2x15m. Střechy téměř rovné, navrženy se sklonem 10 stupňů o výšce hřebene 11,88m. Haly jsou koncipované pro lehkou až střední strojírenskou výrobu. Tyto střechy lze osadit solárními panely a tím se stát skoro nezávislí na dodávkách energie.

Na pozemku navrženo 34 PARKOVACÍCH stání KOLMÝCH a 11 PARKOVACÍCH stání PODÉLNÝCH pro osobní automobily. Dále na zpevněných plochách na západní straně areálu budou vymezeny plochy pro odstavná stání nákladních automobilů. Parkovací stání pro osobní automobily bude řešeno zatravňovacími tvárnicemi.

PŮDORYSY, POHLEDY, ŘEZY a další dokumentace na vyžádání.

Celá koncepce stavebního záměru byla koncipována na STROJÍIRENSKOU výrobu, ale lze využít k JINÝM formám PODNIKATELSKÉ činnosti (plastikářský průmysl, textilní výroba, dřevovýroba atd.), které nepřesáhnou limit územního rozhodnutí.

Inženýrské sítě:

– středotlaký plynovod PE100/90, přípojka na hranici pozemku

– přípojka elektřiny včetně elektroměrného pilíře ve výstavbě

– vodovod včetně přípojky doveden k hranici pozemku

– gravitační kanalizace včetně přípojky dovedena k hranici pozemku

V malebné obci Čepí se nachází rodinné domy a ve východní části průmyslová oblast. Veškerá občanská vybavenost: pošta, obchody, pohostinství, mateřská škola, sportoviště a možnosti kulturního využití. Snadná dostupnost MHD autobusem nebo autem. Obec Čepí leží na rozhraní okresů Pardubice a Chrudim vzdálených 9 km.

Možno financovat HYPOTÉKOU, doporučujeme koupi tohoto pozemku. Vhodné i jako INVESTICE.

Ing. Kateřina Černá
jednatel společnosti, ředitel prodeje
+420 724 646 572
cerna@ipr-real.cz

This style property is located in is currently and has been listed on . This property is listed at 11.900.000 Kč. It has bedrooms, bathrooms, and is . The property was built in year.