Prodej pozemků 33.474 m<sup>2</sup> a studie na výstavbu bytového domu se 7 byty | I.P.R. Real Estate nemovitosti Praha
Menu Zavřeno
Blog IPR

Prodej pozemků 33.474 m2 a studie na výstavbu bytového domu se 7 byty

Prodej pozemků 33.474 m2 a studie na výstavbu bytového domu se 7 byty vč.garáž.stání a víceúčelové haly, mezi obcemi Velká Chuchle a Slivenec, V Dolích

Exkluzivně nabízíme prodej pozemků o celkové ploše 33 474 m2 a navrženou studii bytového domu se sedmi byty vč. podzemních parkovacích stání. Území se nachází mezi obcemi Velká Chuchle a Slivenec v ulici V Dolích. Z části zastavitelné území je územním plánem stanoveno jako výroba a služby. Je navržena studie dvou objektů ve tvaru L a obdélníková víceúčelová hala. Navržený objekt má dvě podzemní podlaží, v 1.PP je navrženo parkování a sklady. V nadzemním podlaží showroom. V druhém objektu je navržen bytový objekt se sedmi byty vč. podzemních parkovacích stání. Ve východní části má být víceúčelová hala.

V současnosti se v dolní části pozemku nachází administrativní budova a kanceláře. Podsklepená zděná budova s dvěma nadzemními podlažími čítá nespočet kanceláří, zázemí pro zaměstnance, zasedací místnost, sklady atd. Severním směrem je objekt bývalé zkušebny, v horní části pozemku výrobní hala, sklad a dílny. Území je napojeno na veřejný vodovod, veřejný splaškový kanalizační systém a kabelovou přípojku. Nemovitost se primárně prodává jako celek, ale možno jednat o rozdělení na menší části. Jedná se o atraktivní investiční příležitost. V docházkové vzdálenosti zastávka autobusu.

Více informací a studii poskytneme osobně nebo na tel.: +420 724 646 572.