P5 SHOWROOM APARTMENT, jedinečný projekt v srdci Prahy | I.P.R. Real Estate nemovitosti Praha
Menu Zavřeno
Blog IPR

P5 SHOWROOM APARTMENT, jedinečný projekt v srdci Prahy

Je Vaším snem žít v samotném srdci stověžaté Prahy? Mít možnost vychutnat si skleničku oblíbeného sektu s výhledem na Staroměstské náměstí nebo vyjít z domu na jednu z nejluxusnější a nejkrásnějších ulic Evropy? Pokud ano, tak vítejte v prostoru P5 SHOWROOM APARTMENT, v projektu společnosti INNEX.

Prostor je koncipován jako místo pro prezentaci designových produktů, interiérového vybavení a služeb společnosti INNEX a jejich největších partnerů, mezi které patří Preciosa, VOIX Premium Audio, Brokis, AGC Glass Europe, Nespresso, Aurosa – premium lifestyle beer a mnoho dalších.

Showroom apartment o rozloze téměř 400 m2 zabírá plochu celého 4. patra v secesním domě na Pařížské ulici.

Celé patro prošlo kompletní rekonstrukcí a změnou dispozic. V showroomu mimo jiné naleznete tajné dveře skryté v knihovně, které oddělují soukromou část od pracovní nebo magnetickou stěnu, po jejíž celé ploše můžete i psát a malovat.

V současnosti jsou zde vystaveny obrazy od předního českého malíře Michaela Rittsteina a jiné umělecké předměty, českých umělců.

„Podařilo se nám vytvořit prostor, který spojuje showroom, luxusní bydlení, galerii a privátní restauraci. Inspirací nám byl Design Week v Miláně, kde opravdu každý volný prostor ožívá a stává se součástí jednoho z největších svátků designu na světě.“ dodává a vysvětluje majitel společnosti Pavel Pravda.

Prostor je možné pronajmout na soukromé i firemní eventy, natáčení reklamních spotů či obchodní jednání. „Dokážeme vytvořit nezapomenutelnou atmosféru. Spolupracujeme s šéfkuchařem Vladislavem Černým, který je doslova třešničkou veškerých našich společenských akcí.“ dodává event a project manager Matěj Tomek.

P5 SHOWROOM APARMENT je projekt, který předčí Vaše sny a očekávání o bydlení.

Pro prohlídku nás kontaktujte