Prodej zavedeného PIVOVARU ŠVIHOV a pivního klubu se zázemím o užitné ploše 577 m<sup>2</sup> s pozemkem 2 938 m<sup>2</sup> v obci Němčice - I.P.R. Real Estate nemovitosti Praha
Menu Zavřeno

Prodej zavedeného PIVOVARU ŠVIHOV a pivního klubu se zázemím o užitné ploše 577 m2 s pozemkem 2 938 m2 v obci Němčice

29.980.000 Kč
včetně právních služeb a odměny RK

Němčice 23
  • Datum přidání: 09.02.23
  • Post Updated: 2023-02-10 16:37:49
  • Ložnice/pokoje: 9
  • Koupelny: 4
  • Plocha: 577 m²
  • Velikost pozemku: 2938 m²
  • Typ:

Popis

Nabízíme k prodeji zavedený PIVOVAR ŠVIHOV a k němu náležící rodinný dům se stodolou o užitné ploše 577 m2 s pozemkem 2 938 m2 v obci Němčice v blízkosti známé přehrady Želivka. Objekt je oplocený, má dvě vjezdové brány, parkoviště pro 12 aut. Pivovar vaří belgická, holandská piva a český ležák. Nachází se 2 km od exitu 66 kilometru D1, který v současné době prochází rozvojem gastro služeb tj. food zóny. V pivovaru probíhá řada akcí, doporučen v gastro mapě Lukáše Hejlíka.

Rodinný PIVOVAR Švihov patří mezi zaběhnuté minipivovary. Produkce belgického a holandského piva se dodává do obchodních řetězců např. Kauflandu, na Vysočinu a dále je možné zakoupit pivo přímo na místě nebo prostřednictvím e-shopu.

V prostorách minipivovaru provozován PIVNÍ KLUB, který je možné rezervovat i na soukromou akci. Jeho kapacita je 25 míst u stolu a 60 míst na terase. V areálu minipivovaru je FARMÁŘSKÝ OBCHOD s místními delikatesy a pochutinami, čerstvé pečivo.

Pivovar je aktivní na FESTIVALECH a TRZÍCH. K účasti na akcích pod otevřeným nebem využívá svůj unikátní POJÍZDNÝ VÝČEP a dva brandové stany.

Budova pivovaru s užitnou plochou 335 m2 je z litého betonu, odhlučněná, s rekuperací a dvěma chladícími místnostmi. V horním patře kanceláře s vlastní kuchyní a posezením. Ve přízemí 2x WC, šatny a koupelna pro zaměstnance.

Budova rodinného domu o užitné ploše 242 m2 je využíván jako komerční prostor v přízemní a soukromý prostor v prvním patře. V přízemí farmářský obchod a pivní klub, kuchyň, tři WC, chlazená místnost, úklidová komora, technická místnost a sklad obalového materiálu. V prvním patře pracovna a dva apartmány s koupelnami. Vybavení pivního klubu a farmářského obchodu provedeno v DESIGN stylu, NÁBYTEK vyroben na MÍRU. Rodinný dům je napojen na tepelné čerpadlo.

VIDEOPROHLÍDKA

Třetím objektem na pozemcích je stodola, na kterou je zpracován projekt na přestavbu na prostor s restaurací v přízemí, kuchyní a zázemím a 4 apartmány v horním patře budovy.

Před budovou rodinného domu k dispozici velký sklep, který je možné přetvořit na vinný sklep.

Rodinný pivovar Švihov patří mezi minipivovary s ročním výstavem do 3 000 hl piva ročně. Pro navýšení výstavu by bylo nutné využít stodolu (zatím projektována jako ubytovací zařízení s restaurací).

Pivovar je aktivní na festivalech a trzích. K účasti na akcích pod otevřeným nebem využívá svůj unikátní POJÍZDNÝ VÝČEP a dva brandové stany.

PLÁNKY nemovitostí na vyžádání.

V blízkosti řada cyklostezek a turistických stezek, pestré sportovní vyžití. V okolí se nachází řada turistických památek: zámek Vlašim, zámek ve Zruči na d Sázavou, hrad v Ledči nad Sázavou.

Na vyžádání zašleme tržní ocenění objektu a další podklady. Možno koupit pivovar jako nemovitost nebo převzít celý podnik Rodinný pivovar Švihov s.r.o., tj. včetně technologií, receptur atd.

Pro více informací mě kontaktujte. Doporučujeme prohlídku.

Ing. Kateřina Černá
jednatel společnosti, ředitel prodeje
+420 724 646 572
cerna@ipr-real.cz

This style property is located in is currently and has been listed on . This property is listed at 29.980.000 Kč. It has 9 ložnice bedrooms, 4 koupelny bathrooms, and is 577 m². The property was built in year.

Nemovitosti prodáváme
již 15 let

Home staging, profesionální fotografie.

Za nás mluví prodané nemovitosti a spokojení klienti.

Svěřte nám prodej Vaší nemovitosti.

 Ing. Kateřina Černá
+420 724 646 572
cerna@ipr-real.cz