Homestaging - zvedá prodejní cenu! Jak? | I.P.R. Real Estate nemovitosti Praha
Menu Zavřeno
Jak prodat za více

Homestaging – zvedá prodejní cenu! Jak?

Podívejte se na ukázku nemovitostí které jsme díky homestagingu změnili k nepoznání a díky tomu prodali za vyšší cenu! 

Homestaging

Byt Háje

Odstranění koberců, starých skříní, následoval úklid, homestaging a profi focení. Výsledkem bylo, že se nemovitost prodala o 500 000 Kč více než byl původní odhad.

Homestaging

Byt Střešovice

Byt byl bez nábytku a na podlahách koberec a staré šedivé lino jak můžete vidět na prvních fotkách. Potenciál bytu jsme shledali v parketách, které byly pod kobercem a ve vybavení bytu drobným nábytkem a design prvky. Fotografie bytu po realizaci home stagingu mluví za vše.

Homestaging

Dům Jirny

Dům byl přeplněn starým nábytkem, jak můžete vidět na fotkách. Vše jsme odstěhovali a homestaging použili tak,  abychom prostory více otevřeli a dodali modernější nádech. Výsledek bere dech.

Hpmestaging

Byt Praha 6

Zde vidíte home staging bytu v novostavbě. Byt byl absolutně bez chyby avšak bez nábytku. Člověk by si řekl, že vlastně ani homestaging potřebovat nebude. Prodejní dobu jsme podstatně zkrátili a prodali za vysokou cenu. Podívejte se jak díky home stagingu dokážete změnit celkový dojem i v takto krásné nemovitosti.
Co vás čeká?

Jak homestaging funguje?

Homestaging je jeden z nejlepších nástrojů díky kterému společně s profi-focením dokážete zvednout prodejní cenu nemovitosti a zkrátit dobu prodeje. Navíc pokud využijete naše služby prodeje tak homestaging společně s profi-focením zahrnuty v ceně provize.

Odhad ZDARMA

Využijte nezávaznou konzultaci abyste se dozvěděli základní věci ohledně možností prodeje vaší nemovitosti a cenový odhad ZDARMA.

Kontakt

V případě zájmu o konzultaci ohledně prodeje pozemku volejte nebo pište!