Jak prodávat pozemky | I.P.R. Real Estate nemovitosti Praha
Menu Zavřeno
Prodej pozemků

8 bodů na které myslet při prodeji/koupi pozemku

Stáhněte si přehled 8 bodů na které myslet a nezapomenout při prodeji stavebního pozemku! Ať už prodáváte s realitkou nebo sami.

Prodej pozemků

Prezentace pozemku, která prodává

Svěřte nám prodej Vašeho pozemku a během krátké doby připravíme PERFEKTNÍ PREZENTACI pozemku s architektonickou STUDIÍ DOMU korespondující okolní zástavbu navrženou renomovaným architektem.

Pozemek prodáme RYCHLE za VYSOKOU CENU. Prodeji pozemku věnujeme nadstandardní péči.

Speciální prezentace

Exkluzivní pozemky, které svůj potenciál skrývají

Samotný pozemek často nedokáže ukázat celé kouzlo dané lokality. To se však může změnit tím, jak bude pozemek prezentovaný!

Dobrou prezentací zvýšíte atraktivitu prodávaného pozemku pro co nejširší okruh potenciálních zájemců. Vytvoření vizualizací, pro daný pozemek, udělá úplně jiný dojem. Zákazník získá přehled o možnostech pozemku, zjistí jak může pozemek vypadat s postaveným domem a probudí se v něm představy a fantazie o jeho budoucím bydlení.

No a my díky tomu můžeme prodat pozemek za lepší cenu! A o to vám, jakožto prodávajícím přeci jde nejvíc.

Coprezentace obsahuje?

Co prezentace obsahuje?

Samozřejmostí je PROFESIONÁLNÍ NAFOCENÍ, natočení dronem či videoprohlídky. U prezentaci poskytneme ARCHITEKTONICKOU STUDII rodinného domu korespondující okolní zástavbu navrženou renomovaným architektem.

Detailně popíšeme inženýrské sítě (voda, el., kanalizace a plyn), jaké jsou možnosti výstavby rodinného domu, koeficient zastavěnosti pozemku atd.

Proč?

Spolupráce s architekty

Společnost I.P.R. Real Estate exkluzivně spolupracuje s uznávaným architektem Alešem Gadlinou a dalšími architekty.

Aleš Gadlina je český architekt, který se specializuje na rodinné bydlení. Získal řadu ocenění a jeho domy vyhráli stavby roku. Provozuje vlastní ateliér GADLINE, spojený se stavební firmou. V současné době realizuje sny investorů od úplného počátku architektonického záměru, návrhu jeho řešení, architektonické studie, kompletní projektové dokumentace včetně zajištění stavebního povolení až po autorskou realizaci stavby se závěrečnou kolaudací.

Proč?

Parcelace, inženýrské sítě...

Parcelace pozemků, vybudování inženýrských sítí, územní a regulační plány obcí a měst, odborné analýzy a posudky.

Úzce spolupracujeme s Ing. arch. Michal Petrem. Architektonické studio nabízí komplexní služby v oblasti architektury a urbanismu.

Věnují se urbanismu, územnímu plánování a architektuře jako komplexní disciplíně rozvíjející potenciál místa, udržitelné obytné prostředí a kultivovaný veřejný prostor. Spolupracují s městy, obcemi i soukromými investory, kterým záleží na kvalitním obytném prostředí vysoké architektonické úrovně.

Co vás čeká?

Co získáte pokud budete prodávat
pozemek s námi?

Za nás hovoří odvedená práce a prodané nemovitosti. Svěřte se do rukou odborníků na prodej pozemků a uvidíte, že budete spokojeni.

  • Váš pozemek prodáme za co nejvyšší cenu
  • Perfektní prezentace prodávané nemovitosti a využití architektonické studie rodinného domu
  • Propojení na architekty, projektanty a stavební úřad
  • Prodejní kanály: osobní kontakty, databáze, inzerce, plachty, sociální sítě, inzerce v médiích. V případě, že se jedná o
    lukrativní pozemek můžeme vytvořit webové stránky pozemku.
  • Nadstandardní servis a pracovní nasazení
  • Komplexní realitní služby zahrnující právní služby, finanční poradenství
  • Váš pozemek budeme prodávat jako by to byl náš vlastní pozemek

Konzultace prodeje pozemku a odhad ZDARMA

Využijte nezávaznou konzultaci abyste se dozvěděli základní věci ohledně možností prodeje vašeho pozemku a cenový odhad ZDARMA.

Kontakt

V případě zájmu o konzultaci ohledně prodeje pozemku volejte nebo pište!