Jaké služby poskytuje I.P.R. Real Estate?

Prodej nemovitostí

Při prodeji nemovitostí volíme individuální přístup a garantujeme korektní jednání. Používáme efektivní postupy a marketingové nástroje (video prohlídky, plachty, inzerce na realitních serverech, vytvoření vlastních stránek nemovitosti) pomocí kterých vytipujeme a oslovíme co nejširší skupinu potenciálních zájemců v dané lokalitě. Na základě našich znalostí a zkušeností z realitního trhu dosahujeme maximálně možné tržní ceny nemovitostí.

Video prohlídky

Video prohlídky šetří Váš čas a na prohlídky chodí jen vážní zájemci. Jedná se o rychlejší a efektivnější prodej Vaší nemovitosti.

Činnosti vedoucí k úspěšnému prodeji:

Pronájem nemovitosti

V dnešní době je obtížné najít stabilně platícího nájemce, který se chová šetrně k Vašemu majetku a v čas platí nájemné. Máme zkušenosti s vyhledáním vhodného nájemce, a proto nechte vše na nás. Dokážeme rozpoznat neplatící nájemce a v případě, že vyhledaný nájemce ukončí nájemní smouvu do 1 roku od uzavření, vyhledáme nového bez nároku na odměnu.

Zajištění finacování

Na základě poskytnutých informací Vám můžeme pomoci s vyřízením hypotečního úvěru a sdělit v jaké výši Vám bude poskytnut úvěr a kdy budou finanční prostředky k dispozici.

Poradenství

Nasloucháme našim klientům a předkládáme optimální řešení s přidanou hodnotou. Poradíme s koupí a prodejem nemovitostí po celé České republice a v neposlední řadě můžeme umožnit vstup českých i zahraničních investorů do zajímavých projektů na základě našeho doporučení.

Naše práce často nekončí vyhledáním či prodejem nemovitosti, ale i po ukončení transakce jsme s Vámi v kontaktu.

Průzkum trhu

Poptávky po bydlení určují převážně cena, lokalita, množství a dostupnost peněz. Chcete-li investovat do nemovitostí, pak byste měli věnovat především přípravě dostatek času. Sledovat nabídku na trhu, na internetu a v neposlední řadě se informovat u poradenské společnosti.

Ocenění nemovitosti

Ocenění nemovitosti je běžný krok při koupi a prodeji nemovitosti, slouží pro výpočet daně z převodu nemovitosti a při získání hypotéky.

Správa nemovitostí

Zajišťujeme veškeré administrativní, ekonomické a obchodní služby, které souvisí s vlastnictvím nemovitosti a správou majetku. Staráme se o pronájem bytových a nebytových prostor, poskytujeme poradenství při vypracování nájemních smluv a jejich evidenci. Optimalizujeme dodávky energií, tepla a telekomunikačních služeb. V neposlední řadě pomáháme při řešení škodných a pojistných událostí.


Proč zvolit I. P. R. Real Estate?