Perfektní služby, rychlé a spolehlivé jednání. Se službami společnosti I.P.R. Real Estate jsme byli spokojeni, doporučujeme.
manželé Coubalovi

Děkuji společnosti I.P.R Real Estate za rychlý zprostředkování pronájmu domu. Byl jsem mile překvapen, kolik zájemců se ozvalo a jak hladce vše proběhlo.
Tomáš Blažejovský

Pověřením prodeje našeho domu společností I.P.R Real Estate byl krok správných směrem. Kancelář provedla předvýběr zájemců, informovala je o našich podmínkách, obstarala všechny prohlídky i agendu spojenou s administrativou prodeje, včetně koordinace s naší právničkou. I.P.R. Real Estate proto doporučuji.
pan Majer, Dolní Břežany

Děkujeme za perfektní služby. Jednání, organizace prohlídek, rychlost prodeje a celkový dojem byl vynikající. Služby společnosti I.P.R. Real Estate můžu doporučit.
paní Machalíčková

Chtěl bych poděkovat za skvělou práci paní Tichánkové při pronájmu mého bytu v Hostivaři. Vše proběhlo velmi rychle a profesionálně, ocenil jsem průběžné informování a nastavení cenové strategie.
Matěj Plavka

Společnosti I.P.R. Real Estate jsem svěřila prodej mého rodinného domu v Klánovicích a k mé plné spokojenosti našla v krátké době solidního zájemce. Velmi oceňuji její lidský, upřímný a profesionální přístup. Byla jsem opravdu spokojená.
paní Součková, rodinný dům Klánovice

Po několika neúspěšných pokusech s prodejem našeho pozemku jsem se obrátil na realitní kancelář I.P.R. Real Estate. Pozemek byl v relativně krátké době prodán, vše proběhlo bez starostí a problémů. Přístup a nasazení bylo nadstandardní, společnost vyhledala zájemce z interní databáze. I když se jedná o menší realitní kancelář, rozhodně poskytla lepší služby než řada velkých kanceláří. Velmi rád se opět obrátím na společnost I.P.R. Real Estate.
Michal Kouba, pozemek Klánovice

Profesionální přístup, celá transakce proběhla rychle k mé plné spokojenosti.
pan Jandák

Nadstandardní služby, které můžu všem doporučit.
paní Babická

Na paní Černou jsem se obrátil s odhadem tržní ceny bytu v Praze 10. Její odhad se téměř ztotožnil s dosaženou prodejní cenou bytu. Reagovala ihned a ochotně. Služeb společnosti využiji i v budoucnu.
Jaroslav Marek

Společnost I.P.R. Real Estate jsem oslovil s pronájmem bytu. S přístupem i službami makléřky jsem byl velmi spokojen, příště se na ně obrátím i s jiným případem.
JUDr. Ladislav Vostárek

Děkuji za informace během prodeje a za Vaší ochotu, vstřícnost a servis, který jste nám poskytla, moc si toho vážím.
pan Gavlas