PRODÁNO 12/2021, prodej 2/3 podíl rodinného domu 7+1 s užitnou plochou 198 m<sup>2</sup> a pozemkem 676 m<sup>2</sup>, Praha Klánovice | I.P.R. Real Estate nemovitosti Praha
Menu Zavřeno

PRODÁNO 12/2021, prodej 2/3 podíl rodinného domu 7+1 s užitnou plochou 198 m2 a pozemkem 676 m2, Praha Klánovice

Cena na vyžádání

Klanovice
  • Datum přidání: 16.11.21
  • Post Updated: 2022-01-14 09:05:52
  • Ložnice/pokoje: 7
  • Koupelny: 3
  • Velikost pozemku: 676 m²
  • Typ:

Popis

Nabízíme k prodeji 2/3 podíl rodinného domu 7+1 s užitnou plochou 198 m2 a pozemkem 676 m2 ve vyhledávané lokalitě Praha Klánovice, ulice Krovova. Dům má tři bytové jednotky, jednu 2+1 a 2+kk v přízemí a třetí 3+1 se samostatným vchodem v podkroví. Vedle domu přístavba garáže 50 m2 pro dvě auta a kutilský kout. Přes celou garáž úložný prostor. Dům má dvě terasy, jednu u vchodu a druhou v horním patře. Na pozemku vzrostlá zahrada a keře. Každá jednotka má vlastní topení a měřiče médií.

Obytné podkroví zrekonstruováno. Dispozičně řešeno jako 3+1 s moderní kuchyní, vybavena všemi spotřebiči. Za zádveřím šatní skříně. Vedle kuchyně prostorný dětský pokoj s vlastní šatnou. Obývací pokoj světlý. Pokoje v podkroví dostatečně velké, vstup na horní terasu z jednoho pokoje. V horní koupelně sprchový kout. V koupelnách a kuchyni dlažba, v pokojích plovoucí podlaha.

Přízemní bytová jednotka je také dispozičně 2+1 se dvěma samostatnými vchody. V dolní části domu starší vybavení a nábytek. V dolní koupelně sprchový kout. V koupelnách a kuchyni dlažba, v pokojích plovoucí podlaha.

Stavba je rekonstruovaná a přistavěna během posledních dvaceti let k původnímu stavení. Přes 10 lety objekt zateplen. Okna plastová, střešní okna dřevěná, střecha má krytinu z pálených tašek. Přízemní jednotku lze vytápět plynem, podkrovní etážovým topením s plynovým kotlem.

Plánky k dispozici, na vyžádání.

Klánovice jsou krásnou a oblíbenou destinací, která umožňuje bydlení v přírodě a zároveň poskytuje veškerou občanskou vybavenost – škola, školka, lékaři, obchody a kulturní centrum Nová Beseda. Rychlé vlakové spojení do centra (20 minut) na Masarykovo i Hlavní nádraží, MHD – do centra Prahy nebo metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – cyklotrasy, turistika, koupaliště, fotbalový a tenisový klub, sportovní hala. Doporučujeme prohlídku.

 

Ing. Kateřina Černá
jednatel společnosti, ředitel prodeje
+420 724 646 572
cerna@ipr-real.cz

This style property is located in is currently and has been listed on . This property is listed at . It has 7 ložnice bedrooms, 3 koupelny bathrooms, and is . The property was built in year.