PRODÁN luxusní třípodlažní hotel Albis**** 46 lůžek a penzionu Albis** 40 lůžek, Vrchlabí | I.P.R. Real Estate nemovitosti Praha
Menu Zavřeno

PRODÁN luxusní třípodlažní hotel Albis**** 46 lůžek a penzionu Albis** 40 lůžek, Vrchlabí

Cena na vyžádání

Vrchlabí
  • Datum přidání: 17.05.21
  • Post Updated: 2022-07-18 14:37:50
  • Ložnice/pokoje: 30
  • Koupelny: 30
  • Plocha: 2554 m²
  • Typ:
  • Garáž: 15

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji luxusní třípodlažní hotel Albis**** 46 lůžek a penzion Albis** 40 lůžek. V horním patře hotelu 2 rekonstruované apartmány o kapacitě 8 lůžek. Zdařilá rekonstrukce v 2017. Zastavěná plocha 2.554m2, užitná plocha 2.043m2. V bezprostřední blízkosti lyžařské vleky Bubákov 300 m a Herlíkovice 500 m. PENZION možno předělat na HORSKÉ APARTMÁNY, stavební povolení k dispozici.

V přízemí hotelu vstupní hala s design recepcí, lyžárna, WC, prostorná konferenční místnost vhodná pro firemní akce a teambuilding, sklípek. V hotelovém komplexu dvě restaurace. Jedna moderní a luxusní s barem, druhá v tradiční horském stylu s kachlovými kamny. Kuchyň plně vybavená. Dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje se nachází v přízemí a prvním patře hotelu s kapacitou 46 lůžek. 17 nadstandardně zařízených pokojů s vysoce kvalitními postelemi, moderními koupelnami a TV. Veškerý nábytek vyrobený na míru, design provedení. V horní části hotelu wellness se soukromým whirpool, masérská a relaxační místnost. Dále jsou zde 2 rekonstruované apartmány o kapacitě 8 lůžek. V horním patře velká nedokončená místnost, potenciál vidíme v možnosti vybudovat saunový svět nebo pivní lázně. Vedle hotelu se nachází druhá budova, penzion o kapacitě 40 lůžek. Dobře udržovaná budova, vhodná pro lyžařské zájezdy a školy v přírodě. V přízemí půjčovna a servis lyží. Jedná se o ekonomičtější alternativu s možností využití celé řady služeb nabízených hotelovou restaurací a wellness. Pokoje penzionu mají 2-4-6 lůžek a dva pokoje sdílí společnou koupelnu. Každý pokoj má své umyvadlo. Obec Vrchlabí poskytuje pestré sportovní vyžití-turistika, kolo, lyže. Veškerá občanská vybavenost, výborná dopravní dostupnost. Ve vzdálenosti 7 km se nachází Špindlerův mlýn. Doporučujeme prohlídku.

Ing. Kateřina Černá
jednatel společnosti, ředitel prodeje
+420 724 646 572
cerna@ipr-real.cz

This style property is located in is currently and has been listed on . This property is listed at . It has 30 ložnice bedrooms, 30 koupelny bathrooms, and is 2554 m². The property was built in year.