PRODÁNO 8/2022. Prodej krásného STAVEBNÍHO pozemku se vzrostlými stromy o výměře 1 574 m<sup>2</sup>, Říčany | I.P.R. Real Estate nemovitosti Praha
Menu Zavřeno

PRODÁNO 8/2022. Prodej krásného STAVEBNÍHO pozemku se vzrostlými stromy o výměře 1 574 m2, Říčany

Cena na vyžádání

Borová
  • Datum přidání: 30.06.22
  • Post Updated: 2023-06-01 11:14:47
  • Velikost pozemku: 1574 m²
  • Typ:

Popis

Exkluzivně prodáváme krásný STAVEBNÍ POZEMEK o výměře 1 574 m2 nacházející se v staré zástavbě rezidenčních vil, v obci Říčany-Strašín ulice Borová. Rychlé spojení do Prahy autem (20 minut metro) nebo vlakem.

Pozemek určený pro výstavbu rodinného domu. Zastavěná plocha pozemku je max. 30 % u jednopodlažní, respektive 25 % u vícepodlažní stavby o výšce max. 9 m.

Na pozemku VZROSTLÉ STROMY a okrasné keře. V zadní části starší chata. Pozemek obdélníkového tvaru, oplocený. Příjezdová komunikace asfaltová s veřejným osvětlením. Umístění pozemku a daná lokalita poskytují PERFEKTNÍ volbu bydlení. Přiložená studie domu vzorová, lze upravit dle požadavků kupujícího.

Na pozemku: přípojka plynu a plynoměrného pilíře

přípojka elektřiny včetně elektroměrného pilíře

vodovodní přípojka 1 m za hranicí pozemku

gravitační kanalizace

 

V docházkové vzdálenosti autobusová zastávka a řada obchodů (farmářský obchod, kadeřnictví, potraviny, pizza). Poloha pozemku vybízí k příjemným procházkám, relaxaci a sportovnímu vyžití. V bezprostřední blízkosti les, možnosti jízdy na kole. Pozemek se nalézá v obci Říčany, která poskytuje veškerou občanskou vybavenost – škola, školka, lékař, restaurace, sportoviště, obchody atd. Rychlé spojení do Prahy autem (20 minut metro Chodov), vlakem na Hlavní nádraží nebo autobusem.

Možnost financování hypotékou. Doporučujeme prohlídku a koupi pozemku. Pro více informací kontaktujte makléřku.

Ing. Kateřina Černá
jednatel společnosti, ředitel prodeje
+420 724 646 572
cerna@ipr-real.cz

This style property is located in is currently and has been listed on . This property is listed at . It has bedrooms, bathrooms, and is . The property was built in year.