PRODÁNO 9/2020, Prodej stavebního pozemku o výměře 821 m<sup>2</sup> s maximální 25 % ZASTAVITELNOSTÍ v obci Zdiby, ulice Pod mezí | I.P.R. Real Estate nemovitosti Praha
Menu Zavřeno

PRODÁNO 9/2020, Prodej stavebního pozemku o výměře 821 m2 s maximální 25 % ZASTAVITELNOSTÍ v obci Zdiby, ulice Pod mezí

Cena na vyžádání

Zdiby
  • Datum přidání: 18.07.20
  • Post Updated: 2021-02-03 14:10:48
  • Velikost pozemku: 821 m²
  • Typ:

Popis

Exkluzivně prodáváme rovinatý STAVEBNÍ POZEMEK o výměře 821 m2 s maximální 25 % ZASTAVITELNOSTÍ nacházející se v zástavbě rodinných domů, v obci Zdiby, ulice Pod mezí. Pozemek je vhodný k výstavbě rodinného domu s rovnou nebo sedlovou střechou, volba záleží na novém majiteli. Maximální výška domu může být 8 metrů. Přiložená studie domu je vzorová, lze upravit podle požadavků kupujícího. Vzhledem k tomu, že je v obci Zdiby schválena stavební uzávěra, je to JEDNA Z POSLEDNÍCH MOŽNOSTÍ VÝSTAVBY RD v této lokalitě. Cena pozemku je včetně přípojky elektřiny, vodovodní přípojky bez vodní šachty, kanalizační přípojky bez kanalizační šachty (kanalizace tlaková). Poloha pozemku vybízí k příjemným procházkám, relaxaci a sportovnímu vyžití. Pro milovníky cyklistiky napojení na cyklostezku podél Vltavy, nedaleko cyklostezka na in-line brusle. Pozemek se nalézá v obci Zdiby, která poskytuje veškerou občanskou vybavenost – škola, školka, lékaři, restaurace, sportoviště, obchody. Rychlé spojení do Prahy autem popř. autobusem na metro C Kobylisy 12 minut. V plánu je tramvajové spojení Zdiby-Kobylisy a také výstavba přístavu u Vltavy. JEDNÁ SE O VÝHODNOU INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST, DOPORUČUJEME KOUPI POZEMKU. Pro více informací kontaktujte makléřku.

Ing. Kateřina Černá
jednatel společnosti, ředitel prodeje
+420 724 646 572
cerna@ipr-real.cz

This style property is located in is currently and has been listed on . This property is listed at . It has bedrooms, bathrooms, and is . The property was built in year.