PRODÁNO, Prodej komerčního pozemku 33.474 m<sup>2</sup> se studií bytového domu se 7 byty a výrobní halou, Praha 5 Velká Chuchle | I.P.R. Real Estate nemovitosti Praha
Menu Zavřeno

PRODÁNO, Prodej komerčního pozemku 33.474 m2 se studií bytového domu se 7 byty a výrobní halou, Praha 5 Velká Chuchle

26.350.000 Kč
studie bytového domu se 7 byty a výrobní halou

  • Datum přidání: 17.03.20
  • Post Updated: 2020-09-21 21:17:46
  • Velikost pozemku: 33474 m²
  • Typ:
  • Garáž: 8

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové ploše 33 474 m2 a navrženou studii bytového domu se sedmi byty vč. podzemních parkovacích stání. V ceně je zahrnuta i současná administrativní budova se 13 kancelářemi. Území se nachází mezi obcemi Velká Chuchle a Slivenec. Z části zastavitelné území je územním plánem stanoveno jako výroba a služby. Je navržena studie dvou objektů ve tvaru L a obdélníková víceúčelová hala. Navržený objekt má dvě podzemní podlaží, v 1.PP je navrženo parkování a sklady. V nadzemním podlaží showroom. V druhém objektu je navržen bytový objekt se sedmi byty vč. podzemních parkovacích stání. Ve východní části má být víceúčelová hala. V současnosti se v dolní části pozemku nachází administrativní budova a kanceláře. Podsklepená zděná budova s dvěma nadzemními podlažími čítá nespočet kanceláří, zázemí pro zaměstnance, zasedací místnost, sklady atd. Severním směrem je objekt bývalé zkušebny, v horní části pozemku výrobní hala, sklad a dílny. Území je napojeno na veřejný vodovod, veřejný splaškový kanalizační systém a kabelovou přípojku. Nemovitost se primárně prodává jako celek, ale možno jednat o rozdělení na menší části. Jedná se o atraktivní investiční příležitost. V docházkové vzdálenosti zastávka autobusu. Na vyžádání předložíme studii bytového domu a výrobní haly.

 

Ing. Kateřina Černá
jednatel společnosti, ředitel prodeje
+420 724 646 572
cerna@ipr-real.cz

This style property is located in is currently and has been listed on . This property is listed at 26.350.000 Kč. It has bedrooms, bathrooms, and is . The property was built in year.