Partners | I.P.R. Real Estate nemovitosti Praha
Menu Close
Partneři IPR

HOME STAGING

Realty Equipment furniture

The layout and interior design affect the life that takes place in it. We are lucky to work in a field that can have a positive impact on people’s lives. We are here for you to turn your ideas into a functional and well-thought-out interior.

GADLINE

Architektura a studie domů

Svěřte starosti s Vaším vysněným bydlením profesionálům. Jsme architektonický ateliér s vlastní stavební firmou.

INNEX

Nábytek, stínění a design

Působíme na trhu již 20 let, zejména v oblasti dekorativního a technického stínění pro interiér a exteriér. V posledních letech se naše aktivity rozrostly do oblasti nábytku a interiérového designu.

ALBATROS MOVING

Stěhovací služby

Albatros moving přináší na český trh evropský standard stěhovacích služeb. Vycházíme z více než 25 let zkušeností osvědčené české firmy REMUS kompletní stěhovací služby s.r.o.. Její tradici poctivé práce a spolehlivých služeb jsme obohatili o moderní, velmi komplexní přístup k procesu stěhování.

3D PROARCH

Vizualizace exteriérů a interiérů

Výborný poměr cena/kvalita. Pro Váš developerský projekt připravíme kompletní řešení, které zahrnuje výrobu vizualizací, zpracování marketingové dokumentace/produktových listů, fotografie stavby a okolí a dodávku webové prezentace na platformě inPage.

ANDAMI

Zajištění průkazu energetické náročnosti budovy

Vlastníci či prodejci nemovitostí budou mít od roku 2013 povinnost zajistit Průkaz energetické náročnosti při prodeji či pronájmu. Nabízíme zpracování Průkazu energetické náročnosti budovy i na Vaše rodinné domy, byty a další budovy.

ARCHUM ARCHITEKTI

Změna územního plánu, územní studie, inženýrské sítě

Jsme architektonické studio nabízející komplexní služby v oblasti architektury a urbanismu. Věnujeme se urbanismu, územnímu plánování a architektuře jako komplexní disciplíně rozvíjející potenciál místa, udržitelné obytné prostředí a kultivovaný veřejný prostor. Spolupracujeme s městy, obcemi i soukromými investory, kterým záleží na kvalitním obytném prostředí vysoké architektonické úrovně.

EVA VALENTOVÁ

Oceňování nemovitostí a znalecké posudky

Advokátní a znalecká kancelář poskytuje komplexní poradenství v oblasti právních služeb, znalectví a oceňování. Při poskytování služeb se zaměřujeme na provázanost, flexibilitu, rychlost a vysokou odbornou úroveň služeb.

EQUITY SOLUTIONS

Oceňování nemovitostí a znalecké posudky

Patříme mezi přední české znalecké ústavy a nabízíme komplexní paletu služeb od oceňování podniku, rodinných domů až po znalecké posudky pro soudní spory.

URBÁŠEK & PARTNERS

Právní služby

Našich klientů si vážíme a jsme hrdí na to, že přispíváme k jejich obchodnímu úspěchu. Jsme více než jen dodavateli právních služeb, jsme partneři v každé situaci.

VYSKOČIL, KROŠLÁK A PARTNEŘI

Advokátní kancelář

Advokátní kancelář byla založena 1996 a její advokáti s mnohaletou praxí, kteří dosáhli právnického vzdělání nejenom na domácích univerzitách, ale i na prestižních zahraničních vysokých školách. AKVK poskytuje právní služby tuzemské i zahraniční klientele, a to prakticky ve všech odvětvích práva; kromě českého jazyka též v angličtině, francouzštině, němčině a slovenštině.

DB FINANCE

Finanční poradenství a pojištění

DB Finance je nezávislá finanční společnost, která není omezena nabídkou jedné banky, pojišťovny či investiční instituce. Můžeme vám nabídnout širokou škálu depozitních, investičních a pojistných produktů a doporučit takové složení portfolia, které nejlépe vyhovuje vašim očekáváním a finančním možnostem, ale zároveň vhodně doplňuje vaše stávající finanční produkty.

ARES GROUP

Ostraha nemovitostí a elektronické zabezpečovací systémy

Bezpečnostní agentura ARES GROUP s.r.o. působí na trhu komerční bezpečnosti již od roku 1999. Poskytujeme svým klientům komplexní řešení bezpečnosti po celém území České republiky. Portfolio našich klientů tvoří jak fyzické osoby, malé a střední podniky, tak i významné společnosti jednotlivých odvětví. Nabízíme profesionální spolupráci s individuálním přístupem vycházející z dlouholetých zkušeností a silného stabilního zázemí.

AGENTURA NEJ

Marketingové a PR aktivity

Agentura NEJ s.r.o. je společnost zabývající se profesionální organizací večírků, firemních a společenských akcí, přímého marketingu a podporou prodeje. Nabízíme komplexní služby v oboru PR.